Тарифи

Тариф ТОВ “Енергопромсинтез” за 1 кВт/год. залежить виключно від графіку споживання непобутового Споживача групи А та може бути розрахований після аналізу погодинних обсягів споживання Споживача на підставі наданих даних АСКОЕ (автоматизована система комерційного обліку електроенергії).


Тариф ТОВ “Енергопромсинтез” за 1 кВт/год. для Споживачів групи Б (без АСКОЕ або ЛУЗОД), залежить від обсягів споживання електроенергії у конкретному розрахунковому періоді.

Шановні Споживачі!

Звертаємо Вашу увагу на те, що ціна Ц , яка зазначена у Комерційних пропозиціях, не є фактичною ціною купівлі, яка буде відображена в Акті купівлі-продажу.

Механізм визначення фактичної ціни купівлі Вами електричної енергії зазначений у розділі «ЦІНА» Комерційних пропозицій. Нагадуємо, що ОРЦ (Оптова ринкова ціна, що затверджена НКРЕКП) – це середня ціна електричної енергії протягом доби, фактична ціна електроенергії кожної години доби коливається від 0,5*ОРЦ до 1,4*ОРЦ.

На 2019 рік прогнозована оптова ринкова ціна електричної енергії на рівні 1 669,98 грн за 1 МВт×год (без ПДВ) з розбивкою на квартали:

І – ІІ квартали – 1 618,42грн за 1 МВт×год (без ПДВ);

IIІ – IV квартали – 1 722,0 грн за 1 МВт×год (без ПДВ).